Klub historických vozidiel Michalovce


Zemplín veterán rallye 2017
30.6.2017



Zemplín veterán rallye 201212.5.2012


Zemplín veterán rallye a Festival 20119.6.2011


Zemplín veterán rallye 201012.6.2010


Zemplín veterán rallye 20097.6.2009


Zemplín veterán rallye 20086.7.2008


Zemplín veterán rallye 200712.5.2007


Zemplín veterán rallye 200615.6.2006


Zemplín veterán rallye 200512.6.2005